Chladná-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

Chcem nahlásiť poškodený a uvoľnený stôl v altánku na červenej turistickej značke, asi 300 m od červeného kríža smerom na biely kríž. Pri altánku je veľká asfaltová plocha na uskladnenie dreva.

02. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
24. február 2021

Martin Uváček

Mestské lesy majú dosť problém reagovať na podnety.
27. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet stále bez reakcie. mestské lesy sem nechodia?
01. jún 2021

Martin Uváček

Podnet bez reakcie zodpovedných.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.