Námestie slobody- vrak bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Fedor 03. januára 2021

Dlhodobo odstavene nepojazdne vozidlo bez TK/EK.
Chátra, zabera miesto a znecistuje okolie - prosim o vylepenie vyzvy resp. odstranenie.

03. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. január 2021

jajboli

To si niekto dovolí nechať vrak auta v centre mesta? Vážne ukážka zúfalstva a bezmocnosti kompetentných tohto mesta. Bordel! Hlavne že máme nového šéfa MsP, bordel v parkovaní veselo pokračuje.
05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia
Kedy? 3 mesiace

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola dňa 7.1. umiestnená zákonná výzva na odstránenie do 60-ich dní. Budeme sa snažiť zistiť majiteľa čo najskôr, skontaktovať sa s ním, aby sme zabezpečili čo najskoršie odstránenie vozidla z tohto parkovacieho miesta.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
09. január 2021

Fedor

Dakujeme Vam za rychlu reakciu.
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo dňa 15.3. odstránené na určené parkovisko. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania