Most Lafranconi-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Asfaltový chodník v Pečnianskom lese, sup dva a tento druhý (ide viac lesom) je znečistený. Ak by sa očistil, mohli by sa chodci presunúť naň a cyklisti by mali druhý a menej by dochádzalo ku kolíziam.

04. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
24. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetná komunikácia nie je v správe mestskej časti. V tejto súvislosti sme oslovili Slovenský vodohospodársky podnik, ktorý má vo vlastníctve blízku parcelu. Ostatní okolití vlastníci sú tiež oslovení.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania