Rádiová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Karol Lendel 04. januára 2021

Dobrý deň,
chcel by som požiadať o opravu verejného osvetlenia na Rádiovej ulici (Trnávka) na konečnej trolejbusov, min. tri lampy nesvietia a tým pádom je tam tma a nie je skoro nič vidieť.
Ďakujem
Lendel

04. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prevádzkovateľ verejného osvetlenia je spoločnosť Siemens Mobility s.r.o., ktorá vykonáva služby na základe platnej zmluvy s hlavným mestom Bratislava. V prípade poruchy verejného osvetlenia môžu občania problém nahlásiť priamo spoločnosti Siemens prostredníctvom formulára https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp, alebo telefonicky na 24-hodinový dispečing 02/ 63 81 01 51. Do formulára môžete vpísať číslo stožiara, ktoré sa nachádza na stĺpe verejného osvetlenia, aby pracovnici vedeli ľahšie identifikovať miesto poruchy.

V tomto prípade sme oslovili Referát verejného osvetlenia, ktorý problém nahlási spoločnosti Siemens. V prípade pretrvávania poruchy, neváhajte kontaktovať spoločnosť Siemens, alebo Magistrát hlavného mesta Bratislava.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania