Orez konárov

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Peter 07. júla 2014

Poprosím orezať konáre stromov, aby sa dalo chodiť bez problémovo po chodníku.


Ďakujeme

10. júl 2014

Peter

Ďakujeme Peter
14. júl 2014

Peter zBratislavy

Ďakujeme
22. júl 2014

Peter

JE To VYRIESENE :D Dakujeme
22. júl 2014

Mária

Problém je dávno vyriešený, orez vykonaný, a chodník uvoľnený. Prosíme opraviť informáciu. Mária

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania