Viedenská cesta - stará časť - chýbajúci strom

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 06. januára 2021

Pred Divadom Aréna chýba strom vo štvorci, ktorý je určený na strom. Prosím o doplnenie stromu. Ak tam strom nemá byť, prosím o odstránenie štvorca pre strom a o správnu technologickú opravu chodníka.

06. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tomto roku bude vyhlásená súťaž na architektonickú štúdiu revitalizácie Sadu Janka Kráľa. Tyršovo nábrežie je súčasťou Národnej kultúrnej pamiatky Sad Janka Kráľa. Všetky nové výsadby budú postupovať v zmysle vysúťaženej štúdie a s následným realizačným projektom so súhlasom Krajského pamiatkového úradu. Z týchto dôvodov a podľa dohody s Krajským pamiatkovým úradom momentálne v NKP Sad Janka Kráľa nerealizujeme nové výsadby.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
súťaž bude prebiehať roky a realizácia výsledkov súťaže bude trvať ďalšie roky. Takže roky tam bude iba diera po strome. Nedalo by sa s tým, prosím, urobiť niečo skôr, a nie až po rokoch súťaženia a realizácie?
Niekto sa riešení už nemusí ani dožiť. Obyvatelia Bratislavy žijú teraz, nielen o niekoľko rokov.
S pozdravom.
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania