Jungmannova - chýbajúce chodníky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter Oravec 07. januára 2021

V celej dĺžke Jungmannovej ulice (medzi Rusovskou cestou a Farského ulicou) chýbajú akékoľvek použiteľné chodníky pre chodcov. Prosím o riešenie.

07. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. január 2021

Juraj

Nestoja tie auta nahodou na chodniku?
07. január 2021

Floralys

balkán 👎
07. január 2021

Floralys

nielenze chybaju chodniky. tam je vsetko zle. asi 20 podnetov by sa dalo z tohto miesta s kludom vytvorit.
07. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
Juraj: ťažko povedať, či to, na čom stoja autá, je nejaké torzo chodníka/chodníkov. Nech sa vyjadrí samospráva.
Floralys: 100x áno. Niečím treba začať. Tak som to skúsil.
S pozdravom.
07. január 2021

Michal

Terasa je chodnik. Tiež z druhej strany domu je chodnik.
07. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, Michal,
terasa je nepoužiteľná pre menej mobilných, kočíky a pod.
Z druhej strany domu je síce chodník, ale ľudia chcú a musia asi chodiť nielen smerom na Vlastenecké námestie, ku škole, k pošte a pod., ale aj smerom k Jungmannovej, k Námestiu hraničiarov, k Chorvátskemu ramenu, k zastávkam električky a autobusu, k TPD/Tescu/Bille... či?
S pozdravom.
07. január 2021

Haky

Človek, ktorý príde električkou na konečnú a porebuje prejsť na zastávku autobusov, ktoré nechodia z Farskej (od TPD), ale pri ceste z Mosta SNP zatáčajú na Nám. hraničiarov, je stratený. Žiadne chodníky, žiadne prechody pre chodcov, motanie sa medzi zaparkovanými autami....hotové dobrodružstvo.
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
22. február 2021

orbitalfunk

Podla mna sa tam chodi dobre, ziadny chodnik netreba doplnat.
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
30. apríl 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na fotografiách sú chodníky pre peších, ktoré tvoria pešie trasy zabezpečujúce prístup k parkovisku.
Dané parkovisko je v správe MČ - Petržalka.
V prípade, že občania sú svedkovia porušenia zákona je na mieste privolať mestskú alebo štátnu políciu, ktorá bude priestupky riešiť.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
05. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
na fotografiách nie sú "chodníky pre peších, ktoré tvoria pešie trasy zabezpečujúce prístup k parkovisku".
Na fotografiách sú chodníky, ktoré zabezpečujú pešie trasy pre chodcov pozdĺž Jungmannovej ulice. Iné chodníky ako tieto chodníky na Jungmannovej neexistujú.
Prosím o preposlanie samospráve.
S pozdravom.
06. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, na prešetrenie sme ho postúpili kolegom z referátu investičných činností.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
13. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Aktuálny stav: bez zmeny.
Balkán pokračuje za asistencie samosprávy a polície.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
13. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Aktuálny stav: bez zmeny.
Balkán pokračuje za asistencie samosprávy a polície.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
13. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Aktuálny stav: bez zmeny.
Balkán pokračuje za asistencie samosprávy a polície.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania