Palisády-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Bezne sa opakujuca situacia na uz aj tak uzkom chodniku. Chodci, matka s kocikom a ostatni musia ist na cestu ak chcu prejst dalej.

08. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
09. január 2021

Jerome

rovnako vyložené smetné nádoby v cyklotrase na Banskobystrickej - neriešený podnet---ani toto sa nebude nikto unúvať riešiť!
12. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nádoba je uložená na verejnom priestranstve len na nevyhnutne potrebný čas na vykonanie odvozu (vyprázdnenie).

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
12. január 2021

Jerome

to si len myslíte Vy!
12. január 2021

Jerome

a kde je bezpečnosť obyvateľov, ktorí musia vstúpiť do vozovky??
12. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
tiež si myslím, že tam počas toho kvázi "nevyhnutne potrebného času" môže na ceste auto zabiť dieťa. Treba to riešiť inak, a nie postavením smetnej nádoby na celú šírku chodníka.
S pozdravom.
12. január 2021

Jerome

kúsok ďalej je výklenok, ktorý je mimo chodníka, smetiaky môžu byť tam "vytiahnuté" .
20. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samosprávu sme opätovne upozornili na predmetný podnet.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania