Žehrianska - vyjazdené koľaje na trávnatej ploche

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Jozef 10. januára 2021

Nákladné vozidlo jazdí cez trávnatú plochu,asi OLO pri škole na Žehrianska 9

10. január 2021

Jerome

OLO alebo TS - tí ničia trávniky !
20. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po preverení vlastníckych vzťahov sme zistili , že sa jedná o pozemky v súkromnom vlastníctve.
Predmetný podnet bude presmerovaný.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
20. január 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: farkasova@advokatskakancelaria.sk
20. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
20. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania