Istrijská-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý

Prosím o domaľovanie priechodu na chodník.

13. január 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň
Priechod pre chodcov sa dáva výhradne len cez komunikáciu, aby sa dalo prejsť z jedného chodníka na druhý. Ďakujeme za pochopenie.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania