Ota Holúska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
meno
Jozef Reisinger 11. januára 2021

Stojisko na odpad znečisťuje okolie vrátane detského ihriska.

11. január 2021

jajboli

V loikalitách rodinných domov OLO postzupne zavádza vrecový zber,. bolo by dobréí ho zaviesť aj tu. Ja som s ním spokojná, ľudia oveľa lepšie separujú a okolo stojísk aspoň nie je bordel. Tie by sa dali zrušiť úplne ak by OLO zaviedlo aj zber skla. Každý sa snaží mať ten odvoz v poriadku, aby pred svojim domom nemal bordel, keď je to na verejnej ploche, nikoho to netrápi. A ľudia keďže zber nie je anonymný, separujú lepšie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania