Trebišovská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Juraj Melišík 14. januára 2021

Na Trebišovskej ulici nefunguje celá vetva verejného osvetlenia.

15. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
18. január 2021

Juraj Melišík

Dobrý deň, v iných podnetoch som našiel postup, ako riešiť tento problém. Siemens to vyriešil v priebehu 24 hodín. Ďakujem.
09. február 2021

Juraj Melišík

Dobrý deň, podnet bol ASAP vyriešený. Prosím uzavrieť. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania