Belianska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

Za hotelom West sa popri chodníku smerom k bunkru nachádzajú 3 ks starých osvetlení, model tanier spred roka 1989. Nakoľko sú dlhodobo nefunkčné, stĺpy sú naklonené a hrdzavé, bolo by ich možné odstrániť?

17. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
22. január 2021

jozef

a čo tak vymeniť a sfunkčnit?!???
23. január 2021

Martin Uváček

Nevídim dôvod na opravu, myslím že lacnejšie by asi vyšlo postavenie nových lámp. Na tomto mieste to však nemá význam, je to lesný chodník a okolie hotela má vlastné osvetlenie ktoré dosvieti aj do týchto miest. V tatrach predsa tiež neosvetlujú chodníky v lese.
16. marec 2021

Martin Uváček

Podnet bez reakcie a riešenia.
02. apríl 2021

Martin Uváček

Reakcia mestských lesov žiadna. Ako na iné podobné podnety.
01. jún 2021

Martin Uváček

Bez reakcie zodpovedných.
28. jún 2021

Martin Uváček

Pán Páva vôbec nereaguje na podnety zasielané mestským lesom.
28. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania