Bratská - zhorená dodávka za cintorínom

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
milos 20. januára 2021

Jedná sa o zhorenú dodávku ktorá sa nachádza za Cintorínom Petržalka. Je tu už dlho a vyzerá to tam dosť zle v celej lokalite za cintorínom smerom ku Kopcanom.Zislo by sa to tam upratať.

20. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
21. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia životného prostredia
Kedy? 6 mesiacov

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vrak bol dnes 22.3. z miesta odstránený. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania