Úzky chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený

Prosím o rozšírenie chodníku na Mišíkovej, keď pri kraji vozovky parkujú autá zostáva len pár desiatok centimetrov na prechod a v mieste stĺpov ešte menej, asi 70 cm. Nedá sa mi tu prejisť kočíkom, ani s batožinou...

11. júl 2014

dorota krakova

odosielam ako podnet odd. majetkovému a dopravnemu. Dakujeme!
11. júl 2014

dorota krakova

akltualizacia - misikova je v sprave hl.mesta SR bratislavy
23. júl 2014

MichalS

Co tak chodit po opacnej strane, tam nieje chodnik? Ked sa rozsiry chodnik, tak tam tazko zaparkuje auto tak aby popri nom bezpecne preslo dlasie.
18. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadavka Vášho podnetu je iste opodstatnená, avšak vzhľadom na fyzické parametre cesty (šírka, priechodnosť) nie je možné zabezpečiť dostatočnú šírku chodníka aj cesty. Rovnako nevieme odstrániť či posunúť oplotenie priľahlých pozemkov.

V súčasnej dobe nie priaznivej finančnej situácie, nie sú v plánoch rozpočtu hlavného mesta takéto investície do rozširovania chodníkov, najmä z dôvodu potrebných opráv a rekonštrukcií tých existujúcich, z ktorých mnohé sú vo veľmi zlom stave.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania