Chátrajúce ihrisko na Martinčekovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Janka 10. júla 2014

Ihrisko na Martinčekovej, veľa pizzerie Rotunda je relatívne nové. Za tých pár rokov, ktoré je svojom mieste, sa však oň nik nestará. Výsledkom je to, čo vidíte na obrázkoch:

1. v obidvoch ohradených pieskoviskách chýba piesok, už je nižšie ako samotná konštrukcia okolo,
2. do pieskovísk zarastá tráva, o chvíľku jej bude viac ako piesku,
3. pod hojdačkami chýba štrk, je to zarastené trávou. Deti majú pri hojdaní nohy asi meter nad zemou!

Toto ihrisko nevyžaduje žiadne finančne náročné opravy, či nové hracie prvky. Chýba mu len piesok, štrk a jeden šikovný človek, ktorý vykope trávu v piesku.

Prosím o nápravu. Ďakujem!

23. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Ihrisko nepatrí mestskej časti Ružinov, realizovala ho súkromná spoločnosť Kredit Balart, ako investor priľahlej obytnej novostavby, pričom o ihrisko sa starala súkromná materská škola, ktorá sa odsťahovala. Mestská časť preto bude hľadať riešenie.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania