Čiližská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Martin 20. januára 2021

Prosím o opravenie mreže od uličného vpustu na Čiližskej ulici.

21. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet a záujem o bezpečné prostredie. Kontaktujeme pracovníkov VPS aby zjednali nápravu.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva
Kedy? v priebehu najbližších dní

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri kontrole v teréne došlo k zisteniu, že predmetný kanalizačný poklop sa nedá opraviť, MČ zabezpečí nákup nových, ktoré budú hneď po dodaní osadené pracovníkmi VPS. Ešte raz ďakujeme za podnet.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva
Kedy? v priebehu mesiaca

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v priebehu dnešného dňa pracovníci VPS vykonali nápravu.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát ŽP, VPS a OH

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania