Uhrova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Miloš Auder 23. januára 2021

Po rekonštrukcii cesty tu už niekoľko týždňov leží na chodníku tento držiak dopravného značenia.

25. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol odoslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
01. august 2021

Miloš Auder

Už to bolo odstránené, podnet sa môže uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania