Pri Bielom kríži-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Kamil Vaňko 23. januára 2021

2 dlhodobo odstavené vozidlá na parkovacej ploche pred bytovým domom na adrese Pri Bielom kríži 7-11. Vozidlá tu parkujú vyše roka bez pohnutia. Zaberajú miesto obyvateľom bytového domu (v dome sa nachádza viacero seniorov, ktorý majú potiaže s presunom pri parkovaní ďalej od domu, taktiež matky s malými deťmi, ktoré musia kvôli týmto vozidlám hľadať parkovanie inde. Ide o vozidlá zjavne odstavené,bez náznaku starostlivosti o ne a bez majiteľa z bytového domu.

25. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol odoslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania