Betliarska - chodník v dezolátnom stave

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Cely chodnik pozdlz Betliarskej ulice je v dezolatnom stave.

27. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií už uvedený stav vozovky eviduje. Rekonštrukcia úseku bude navrhnutá na zaradenie do Plánu opráv pre ďalšie obdobie. Plán opráv zverejňujeme na našej stránke, ten posledný pre rok 2020 si môžete pozrieť tu: https://bratislava.sk/sk/lepsie-cesty-a-verejne-priestory

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. január 2021

Beata

Betliarska-chodník-výtlk

Chodník Betliarska smer poliklinika ProCare, s kočíkom a vozíkom sa nedá prejsť a peši tiež už tiež s problémom, prejde ním denne stovky ľudí. Prosím o nápravu.
29. január 2021

Beata

Tento v pláne nie je.
20. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania