Na hrádzi-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

Vyriešený

Na detskom ihrisku je poškodená lavička.

03. február 2021

Odpoveď samosprávy

poškodená lavička bude opravená v čase, kedy bude možné zakúpiť materiál na jej opravu, t.j. po ukončení pandemických opatrení

Gabriela Ferenčáková, starostka MČ
04. február 2021

Odpoveď samosprávy

lavička bola opravená

Gabriela Ferenčáková, starostka MČ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.