Neskolaudované parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 28. júla 2011

Vo Vrakuni sa nachádza neskolaudované parkovisko s absurdným odkazom stavebnej firmy parkujúcim, aby ho nepoužívali. Oznam takisto radí, aby sa vo veci chýbajucej kolaudácie obrátili na starostku alebo zastupiteľstvo. Autá veselo parkujú.

12. august 2011

antonín

Toto je výsledok trápneho pokusu odrbávačov z firmy REEBAU SK. Starostka žiadnu tabuľu neosadila, iba si dovolila posvietiť si na čiernu stavbu odrbávačov.
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

podnet nie je aktuálny - je vyriešený...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania