Jozefa Krónera -osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Peter Oravec 25. januára 2021

Rozbité a nefunkčné lampy v okolí bytovky na ul. J. Krónera. Prosím o riešenie.

26. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
15. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania