Knižkova cesta-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

V riešení
meno
Peter Oravec 24. januára 2021

Minimálne tri zbytočné a nebezpečné stĺpy v "sústĺpí" v Knižkovej doline v Rači. Prosím o riešenie.

25. január 2021

Martin Uváček

Tieto zbytočné a nepoužívané stĺpy pokračujú aj doprava na ulici Pri Kolíske, je ich tam asi 3 ks z toho jeden spadnutý.
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Oslovíme možných správcov siete, ktorí mohli v minulosti tieto stĺpy využívať a vyzveme ich na odstránenie týchto stavieb.

Presný termín realizácie nevieme predpovedať.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
22. február 2021

Odpoveď samosprávy

Na základe stanoviska pracovníkov Slovak Telecom presúvame zodpovednosť za tento podnet na nich.
V ich stanovisku uviedli, že obnovia funkčnosť svojich stĺpov a zároveň odstránia stĺpy neznámeho správcu, ktoré ohrozujú ich majetok.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
22. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Slovak Telekom
06. marec 2021

Martin Uváček

Stĺpy pokračujú až do vinohrady.
08. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den,Vasa poziadavka bola posunuta na technicke oddelenie nasej spolocnosti, kde dojde k presetreniu. Ak to bude technicky mozne, nase stlpy budu odstranene.S pozdravom

Gabriela Marettova
Slovak Telekom, a.s.
https://www.telekom.sk

Vasa spokojnost s nasou pracou je pre nas velmi dolezita. Budeme radi, ak vyjadrite Vas nazor na e-mailovu odpoved, ktoru ste dostali. Dotaznik sa zobrazi po kliknuti na prilozeny link a zaberie Vam maximalne 2 minuty casu.

https://www.survio.com/survey/d/telekom-spokojnost-email?sr=1-793304870597&eid=1-ULFQ

Dakujeme!
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
02. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, išiel som okolo, zbytočné stĺpy boli odstránené.
Podnet je vyriešený, ďakujem.
S pozdravom.
03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

poziadavka ohladom telekomunikacnych stlpov na Knizkovej ceste bola doriesena.

S pozdravom,

Marcela Demkova
Slovak Telekom, a.s.
https://www.telekom.sk

Vasa spokojnost s nasou pracou je pre nas velmi dolezita. Budeme radi, ak vyjadrite Vas nazor na e-mailovu odpoved, ktoru ste dostali. Dotaznik sa zobrazi po kliknuti na prilozeny link a zaberie Vam maximalne 2 minuty casu.
https://www.survio.com/survey/d/telekom-spokojnost-email?sr=1-794175838116&eid=1-ULP8

Dakujeme!
22. máj 2021

Martin Uváček

Minimálne 4 ks nepotrebných nevyužívaných bývalých telefónnych stĺpov na ulici Pri kolíske. Tiahnu sa od amfiteátra až po prvé domy smerom na Stupavskú. Bolo by vhodné ich odstrániť ako v podnete https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/107110/knizkova-cesta-verejne-sluzby-ine
04. jún 2021

Martin Uváček

Bol už o podnete informovaný Slovak Telekom?
04. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň p. Uvaček,
áno, bol viacnásobne, od poslednej uverejnenej odpovede zodpovednej spoločnosti, konkrétne dňa 22.5.2021 a dnes 4.6.2021.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
28. jún 2021

Martin Uváček

Podnet stále neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.