Kopčianska - zle viditeľný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 27. januára 2021

Prosím o obnovenie priechodu pre chodcov na Kopčianskej ulici.

27. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o potrebe obnovy vieme a máme v pláne jej realizáciu v blízkej dobe. Obnovu bude realizovať budovateľ verejného vodovodu na tejto ulici.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. január 2021

Jerome

ziadost o obnovu - náter a doplnenie zancky PRIECHOD pre chodcov tu bol uz pred min dvoma rokmi, skusim najst podnet, dlhodobo ignorovany
30. január 2021

Jerome

značky
30. január 2021

Jerome

ID 53530

ID 57044
30. január 2021

Jerome

Zlomená dopravná značka
Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Petržalka-
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania