Odpadky a popadane konare na chodniku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

odpadky a popadane konare

23. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom na výrazné šetriace opatrenia v rozpočte hlavného mesta z dôvodu vysokej zadĺženosti z minulých období boli nutné aj isté opatrenia na úseku údržby zelene, údržby komunikácií a upratovaní. Kosenie a úpravy zelene sa z tohto dôvodu nevykonávajú tak často, ako by sme si to všetci želali. V každom prípade sa hlavné mesto a príslušné oddelenie Magistrátu snažia vykonávať aktivity tak, aby nedošlo k obmedzeniu užívania týchto priestorov.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania