Astrová-Mestský mobiliár-Zle umiestnená zberná nádoba na textil

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
saraja 30. januára 2021

Pri zateplovaní domu boli premiestnené kontajnery Humanity vedľa chodníka, medzičasom bol jeden zvalený, môže prísť k nešťastiu pri páde na chodník. Keď prídu vyberať veci tak teraz jazdia cez celý trávnik a ničia ho. Prosím o premiestnenie na pôvodné miesto.

01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upozornili sme OZ Ekocharita, ktoré prevádzkuje predmetné kontajnery.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dodávateľ eviduje požiadavku vrátenia kontajnerov na svoje pôvodné miesto. Hneď ako budú k dispozícii pracovníci, vyriešia požiadavku. (momentálne majú väčšinu zamestnancov PN)

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania