Sklabinská-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Kríky zasahujúce do chodníka

30. január 2021

Martin Uváček

RNDZ sa nejak nestavia a a ani nestará o svoj pozemok.
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet preposielame na Magistrát, ktorý je správcom tohto chodníka.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
01. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 1 mesiac

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia kríky ostrihali. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. jún 2021

Martin Uváček

Tentoraz prerastajú kríky z opačnej strany, od cesty. Chodník je zúžený miestami aj na polovicu. Treba ich ostrihať. Podnet je znovu aktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania