Tomášikova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
kristina 04. februára 2021

Dobrý deň, v areáli jazera Kuchajda je potrebná údržba, či už sa jedná o preliezky pre deti alebo miesta pre workout.
Ďakujem

04. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
29. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania