Gallayova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Jozo Husek 01. februára 2021

Podnet som nahlasoval cez stranku siemensu, takisto 14.1.2021 telefonicky na dispecing dodnes nikto nic ... lampa sa rozsvieti, potom chvilku svieti, zhasne. A dokola celu noc. Dispecing ma aj cislo lampy 021 029 takze neviem asi ju hladaju na marse. Je to lampa poza ulicu Gallayova medzi vchodmi 23 a 25 ako je materska skolka na Ozvoldikovej. Neviem ako vam ju blizsie mam popisat, je to standardna lampa, pozinkovany stlp v betonovej patke, navrchu je sklenena gula a vnutri pokazena vybojka. Opravte ju uz konecne. Machrujete ze mate 24x7 dispecing, ale iba telefonny asi a na servis kaslete.

01. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
28. február 2021

Jozo Husek

Nic? Nebude oprava? Mozem ju sam ked chcete odskrutkovat aby nesvietila vobec alebo ju mam odpojit od kablov? Alebo mozno bude stacit cierny sacok na odpad prehotit cez gulu ... nejak sa na nu vydriapem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania