Námestie slobody-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Katka 02. februára 2021

Dobrý deň,

Chcela by som nahlásiť nebezpečné dlaždice po vyústeni chodníka (jeden je z pravej strany hneď po prejdení schodov a druhý je z ľavej strany po prejdení chodníka). Prikladám fotky dlaždíc aj miesta okolo ktorého sú Chodniky.
Taktiež je tam zle zasypané a vyspadovane miesto kde sa stále drží voda (foto).
Vďaka
Katka

02. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
02. február 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
na stav dlažby na Námestí Slobody je na OPS tak odhadom desať podnetov, ale keď myslíte, že treba jedenásty...
S pozdravom.
02. február 2021

Katka

Dobrý večer p. Oravec,
Keď som nahlasovala podnet, tak mi vyhodilo asi tri podnety na námestie ale ani jeden sa netýkal tohto konkrétneho miesta a problému (admin OPS zvykne zlučovať podnety ak sa aj tykajú rovnakého problému ešte pred schválením a publikovaním podnetu).
A ak je na jedno miesto viacero rôznych podnetov, tak je asi na čase, aby s tým niečo mesto spravilo, nie? Hlavne ak ide o bezpečnosť občanov :)
S pozdravom,
Katka
03. február 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, Katka,
v pohode, na dlažbu na Námestí Slobody tu môže byť aj desať podnetov. Na každý kameň osobitný podnet. To nie je irónia, myslím to úplne vážne.
Smutné až tragické naopak je to, že mesto, samospráva, magistrát, primátor atď. s tým aj tak nič neurobia, aj keď tu bude podnet na každý kameň na tom nešťastnom Firšnáli zvlášť.
S pozdravom.
03. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pripravuje sa postupná revitalizácia celého Námestia Slobody v rámci, ktorej bude opravená aj dlažba.
V prvom kroku sa bude jednať o finančne náročné akcie ako výmena osvetlenia, rekonštrukcia fontány a prvého prstenca dlažby okolo nej a osadenie pamätníka Novembru 89.

S pozdravom
Kedy? 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
17. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

radi by sme Vás informovali, že dlažba bola opravená. Prepad v zeleni ešte riešime v spolupráci s kompetentnými útvarmi.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania