Mudrochova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobrý deň, rád by som poprosil o kontrolu/údržbu lanovej dráhy na ihrisku Mudrochova. Plastová časť na kladke vyznačená šípkou občas spadne nižšie a zadrhava sa do lana. Potom je obrovský problém ťahať lanovku späť na "štart". Keď som tú plastovú časť vytlačil hore, tak to opäť nejaký čas šlo hladko bez drhnutia.

02. február 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Interne preveríme stav lanovky do polovice februára 2021 a následne buď zabezpečíme úpravu z našej strany, alebo budeme chybu na lanovke reklamovať u jej dodávateľa.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
23. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Lanovka bola prezretá našim dodávateľom v rámci reklamačného konania. Vymenený bol jeden plastový diel v mechanizme na fotografií v podnete a podľa tvrdenia dodávateľa je lanovka plne funkčná.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
23. marec 2021

Martin

Vďaka za vyriešenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania