Kutlíkova - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Nanosený odpad najmä z plastových a sklenených fliaš v zhrdzavených otvoroch, ktoré si vandali zamenili so smetiakmi.
Prosím o vyriešenie situácie a prípadné zatvorenie otvorov, nech to ľudí znova neláka?
Ďakujem

04. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Parcela č. 3169/1, na ktorej sa znečistenie nachádza, je v správe mestskej časti Bratislava-Petržalka. Podnet bol odoslaný Referátu správy verejných priestranstiev na vykonanie nápravy.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
24. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor bol dňa 10.2.2021 vyčistený Referátom správy verejných priestranstiev.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania