Starohájska - chýbajúce značenie prechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter 03. februára 2021

dobrý deň, v tomto úseku cesty denne prechádza obrovské množstvo ľudí detí,matiek s kočíkmi,..smerujúci do parku. nutne tu dávno mal byť vytvorený znečený prechod pre chodcov,skôr,ako príde k nešťastiu.
prosím,posuňte to na zodpovedných.
ďakujem
https://www.google.com/maps/@48.1180881,17.1200025,3a,75y,239.52h,69.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1shV7In3FhoTbBUoOg0DFG_Q!2e0!7i13312!8i6656

03. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. február 2021

Peter

ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania