Kovácsova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený
meno
Milan Husar 05. februára 2021

Dobry den,

rad by som nahlasil dieru v chodniku pred adresou Kovacsova 87, prepadlo sa to tam pravdepodobne vcera/dnes (3/4.2.2021). zda sa ze podmylo cestu/chodnik, ktory bol pravdepodobne rozkopany a nespravne zasypany. je to v strede chodnika a ked nasnezi, je tam nebezpecenstvo urazu.

vopred vdaka za vybavenie

09. február 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Chodník opravil m. p. Ruseko.

MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.