Americké námestie-poškodený obrubník

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Peter Oravec 07. februára 2021

Pri oprave novej dlažby na Americkom námestí v súvislosti s týmto podnetom:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/107434/americke-namestie-poskodena-dlazba-na-elektrickovej-trati#comment-form
pracovníci vyšli autom na chodník, pričom autom odlomili hrany obrubníka tak pri vychádzaní na chodník, ako aj pri schádzaní z chodníka. Prosím o opravu obrubníka.

07. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
19. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Vyriešenie uvedeného podnetu bude zrealizované v rámci záručných prác v predpokladanom termíne máj-jún 2021.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
08. apríl 2021

Martin Uváček

Predpokladám, že budú musieť vymeniť celý obrubník.
24. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

P.S. Táto časť sa v súčasnosti opravuje v rámci reklamácie. Bolo by dobre vyriešiť aj tie poškodené obrubníky.
15. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
16. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
v rámci reklamácie to neopravili.
Prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný subjektu, ktorý samospráva označila ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
30. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
pri záručnej oprave dlažby na Americkom námestí tento obrubník opravený/vymenený nebol. Otázka znie: prečo?
Prosím o preposlanie samospráve.
S pozdravom.
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, podnet bol opätovne preposlaný zodpovednému subjektu spolu so žiadosťou o reakciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania