Invalidní pod vodou

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

pred nemocnicou v Ružinove sú vyhradené 3 parkovacie miesta imobilným ľuďom, ale 2 z nich sú pod vodou, takže ťažko tam vôbec niektorí z nich aj zaparkuje. To sa nechce ani nám zdravým vystupovať do vody, treba to nejako vyriešiť, keď už vyberajú parkovné za parkovisko, alebo nech si priplatia aj títo chudáci?

15. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, parkovisko prevádzkuje spoločnosť Vinci park, ktorá vyberá parkovné.
16. júl 2014

Brano

Tie 3 miesta su mimo platenej zony, takze sa o ne nikto nestara a nikto tam nic nevybera. Tiez by ma zaujimalo, kto vydal povolenie na take parkovisko, kde su miesta pre imobilnych najvzdialenejsie od vchodu do nemocnice. Mimochodom, ten priestor bol po kazdom dazdi pod vodou uz pred zavedenim plateneho parkovania. V minulosti mohli imobilni pacienti zaparkovat pred centralnym prijmom a bezbarierovo prejst k vytahom. Dnes uz sa prejst cez centralny prijem neda, takze imobilny pacient, ktory nie je na tom tak zle, ze ho dovezie sanitka na centralny prijem bud zaplati, alebo parkuje vo vode.
21. júl 2014

L

ZTP uz maju to parkovisko zadarmo a pred vchodom je dost vyhradenych miest.
02. august 2015

Al.

ZŤP pacienti môžu zdarma parkovať na platenom parkovisku, pri vchode cez rampu si vezmú lístok a pri odchode je pri hlavnom vchode do nemocnice a vchode do polikliniky automat, kde lístok bude "uvoľnený" bez platenia. Treba nahlásiť meno ZŤP pacienta, číslo preukazu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania