Opletalova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Juraj Užek 08. februára 2021

Dobrý deň,
chcem vás upozorniť na mimoriadne nebezpečný úsek na ulici Opletalova (DNV) cesta vo vlastníctve Bratislavy, kde presne na úseku kde je MHD zástavka Paulínske nutne chýba prechod pre chodcov. V čase kedy sa v priemyselnom parku striedajú zmeny tam stovky ľudí preskakujú poza autobusy cez cestu, aby sa dostali do práce a autá tam jazdia aj 80, aj v protismere. Čudujem sa že tam do teraz neni prechod pre chodcov a že tam nedošlo k tragédii, kde vážne nebezpečne prejdu denne stovky ľudí, ale na začiatku a v strede ulice kde prejde ,,5" ľudí za deň je 6 prechodov. Hodil by sa tam výrazný osvetlený prechod ako je napríklad zástavke a ulici na Jána Jonáša. Poprosím o prehodnotenie situácie
Ďakujem

08. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

podnet bol preposlaný na Magistrát hl. mesta SR Bratislava

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
09. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

s podnetom na zriadenie priechodu pre chodcov cez Opletalovu ulicu medzi zastávkami pravidelnej verejnej dopravy „Paulinské“ sme sa stotožnili a zaradili ho do zoznamu potencionálnych investičných akcii mesta.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania