Istrijská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Adrián Jankovič 08. februára 2021

Žiadam o orezanie stromu zasahujúceho do chodníka na Istrijskej ulici za rodinným domom na Mlynskej 1 (zodpovedný pravdepodobne Magistrát).

08. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

podnet bol preposlaný MÚ Devínska Nová Ves. Myslím si, že tieto orezy vykonáva Denova.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
27. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
23. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Devínska Nová Ves
24. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

strom je orezaný, uzatváram podnet.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania