Znečistená cyklotrasa v Parku SNP

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Janči Bakoš 09. februára 2021

Na dolnom konci cyklotrasy cez Park SNP v Líščom údolí je padnutý konár.

Plus celá cyklotrasa by potrebovala očistiť od rozmočeného a nahnilého lístia.

09. február 2021

Floralys

mne sa paci ta roznorodost a farebnost stlpikov.
09. február 2021

David

Áno pri športe je to na tom mokrom lístí na zabitie.
15. február 2021

Marián

A treba tam aj vyznačiť cyklotrasu. Menej inteligentní ľudia stále nepoznajú rozdiel medzi chodníkom a cyklotrasou a chodia po cyklotrase aj keď je chodník voľný.
15. február 2021

Roman Mihalik

Ono tam značenie cyklotrasy nejaký čas aj bolo, dokonca aj vertikálne značky, ale už nejaký rok tam nie sú. Ak by sa obnovilo značenie, tak by mohla byť vedená po strane pri pamätníku. Pred tým bola na opačnej strane a dochádzalo ku kolíziám pri ihrisku keďže si tam deti v cyklopruhu odkladali bicykle a rodičia kočíky.
19. február 2021

Roman Mihalik

V decembri ste dali čistiť kanalizačné vpusty. Ak nebudete pravidelne čistiť cestu od lístia, tak sa upchá. Navyše je to šmykľavé ako písali vyššie.
29. marec 2021

Janči Bakoš

Podľa odpovede MČ na Infožiadosť by cyklotrasa mala byť vyčistená a na konároch sa tiež pracuje v spolupráci s mestskými lesmi.
Prosím o zmenu stavu na "v riešení".
29. marec 2021

Roman Mihalik

To je krásne... V zime sa pravidelne komunikácia v parku nevykonáva, čo tam po tom, že ide o značenú cykloradiálu R11. A k bodu, že prečo neriešia podnety tiež zaujímavá odpoveď: Riešime, ale chceli sme dať vedieť keď to bude hotové... Nebolo by lepšie priebežne informovať aby bolo vidno, že sa rieši a nie týždne až mesiace bez žiadnej info? Zlepšilo by to informovanosť obyvateľov ako aj image samosprávy, zadarmo bez PR videí.
30. marec 2021

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň, pán Bakos, ďakujem Vám za aktualizáciu. Technicky, žiaľ, nie je možné zmeniť podnetu status na "v riešení" v prípade, že samospráva nepridá pod podnet odpoveď. Zástupcovia Miestneho úradu majú vedomosť, že odpovedanie na podnety je dôležité a nie je dôvod ho odkladať.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
30. marec 2021

Janči Bakoš

Ďakujem za odpoveď.
Rozumiem, nechajme teda aktuálny status ako pripomienku pre MČ. ;)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania