Vrak plný odpadkov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. decembra 2009

Odstavená nepojazdná nákladná Avia je už niekoľko týždňov plná vriec s odpadom priamo na ulici oproti domu na Koperníkovej 23.

12. február 2010

Maroš Smolec (hovorca MČ Ružinov)

Neregulovaná a nelegálna skládka komunálneho odpadu na automobile Avia bola odstránená na náklady Mestskej časti BA-Ružinov. Zasielame Vám aj fotodokumentáciu. Odstrániť vrak Avie nie je možné zo strany MČ, lebo sa na ňu nevzťahuje zákon o odpadoch. Snažíme sa komunikovať s majiteľom, aby si auto odtiahol.
12. február 2010

Kollárik Ľudovít

nesúhlasím
Kollárik
12. február 2010

Kollárik Ľudovít

Kollárik Ľudovít: Vzhľadom na okamžité zverejnenie môjho vyjadrenia predpokladám že na Vašej stránke bude možné bez problémov realizovať •osobné útoky na iných diskutujúcich •vulgarizmy a obscénnosti •obhajovanie a podnecovanie násilia, nenávisti a netolerancie, najmä voči minoritám ... Žiadam prevádzku tejto stránky jej organizátormi ihneď pozastaviť. S pozdravom Kollárik

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania