Royova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Matej Svitek 12. februára 2021

Dobrý deň,
chcel by som sa informovať ohľadom riešenia problému s nefunkčným osvetlením na uliciach Royova, Uhrova, Jelšova. Výpadok osvetlenia trvá už od 5.2.2020 a bol niekoľkokrát nahlásený na dispečing.Pre mňa je zarážajúci fakt, že počas dňa je osvetlenie funkčné a počas noci je vypnuté.
Za rýchle vyriešenie problému vopred  ďakujem.  

12. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
25. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované a opravené.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania