Jakubíkova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Július Tretí 12. februára 2021

Posledne dni je takmer uplny alebo uz posledne dva dni uplny vypadok verejneho osvetlenia na uliciach Jahodova, Jakubikova vratane tych na ihrisku. V noci byva do rana uplna tma. Na foto je ihrisko Jahodova.

12. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
25. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované a opravené.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania