Dvořákovo nábrežie-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Chcem podat staznost na rychlost, ktorou chodia auta, co maju nastarosti smetne kose stareho mesta. Idu autom po hradzi, vobec nedavaju pozor na chodcov. V miestach riverparku, kde kose nemaju nastarosti idu naozaj priliz rychlo, lebo sa presuvaju do druhej casti, kde opat trochu spomalia a dalej vymienaju sacky. Uz to sledujem velmi dlho, pravidelne v riverparku odskakujem z chodnika, aby ma nezrazili, minuly utorok som isla ah na travu, lebo sa rutili naozaj rychlo (utorok 2.2.2021 nieco medzi 11tou a 12tou). Vcera rovnake auto islo na zizkovej a pri mojom vchode zizkova 24 si to pekne isli bez respektovania znacky obmedzujucej rychlost na 30. Vcera, tj. 9.2.2021 a cas 11:10. Neviem ci maju v autach GPS, ale pisem casy aby ste si overili a poriesili soferov. Ich praca je dolezita ale bolo by pekne, aby neohrozovali chodcov a chodili predpisanou rychlostou. Dakujem

12. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Dominika,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet sme už riešili s Technickýcmi službami Starého Mesta, šoféri boli dôrazne upozornení, aby sa po nábreží (a po celej pešej zóne) pohybovali pomaly a rýchlou jazdou neohrozovali chodcov. Veríme, že sa situácia nebude opakovať. V prípade, že sa opätovne stanete svedkom rýchlej jazdy týchto áut, prosím, informujte nás.
Kto? Technické služby Starého Mesta

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania