Romanova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Zuzana 15. februára 2021

Na Romanovej ulici medzi obchodom Terno a Romanova 2 chyba priechod pre chodcov. Táto dosť frekventovaná odbočka z hlavnej ulice je bez priechodu a autá tak jazdia do zákruty veľmi rýchlo. Taktiež keď stoja autá na parkovisku alebo na chodníku tak je chodec i autá chodiace z Rovniankovej ťažko viditeľné a veľakrát sa stáva, že autá musia prudko brzdiť. Rozhodne priechod pre chodcov by signalizoval autám, že majú spomaliť a chodci by mali bezpečnejší prechod z jednej strany na druhu.

15. február 2021

Marián

Plus to nelegálne parkovanie. O koľko miliónov € už mesto prišlo len pre to, že architekt nechce pokutovať svojich voličov?
08. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, možnosti preveríme u pracovníkov príslušného referátu.

Ing. Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania