Dopravná-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobry den, prosim bolo by mozne opravit lavicku za byvalymi potravinami na dooravnej, a nahradit drevene listy astocymi ktore vydrzia dlhsie, dakujem

15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Lavičku prezrie tento týždeň náš inšpektor životného prostredia.
V prípade, že bude možné ju opraviť internými prostriedkami ju opravíme do konca februára 2021.
V prípade zložitejšej opravy ju zaradíme do obstarávania hromadnej opravy lavičiek. Ukončenie procesu obstarávania očakávame do polovice marca 2021 a následnú opravu lavičky do konca marca 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
24. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dosky na lavičke boli vymenené našim externým dodávateľom.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
22. júl 2021

Rendezak

dakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.