Kalinčiakova-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Kristína Polakovičová 19. februára 2021

Dobry den, mam otazku ohladom psickarov, byvam na Trnavskom myte (Kalinciakova ulica) a v nasom okoli nie je ziadny vybeh. V Novom meste je nahlasenych 2000 psov a nic pre nich, ked sa robilo sportovisko Jama slubovali, ze sa spravi aj nieco pre psov a nic. Zaujimalo by ma, ci by bolo mozne zriesit nieco na kupalisku Tehelne pole, ta zadna cast sa nikdy nevyuziva (ak mam spravne udaje) a pre nas a nasich psov by bol raj, mat moznost ich niekde vypustit a nie ich mat len na voditku. Pripadne mate napad ohladom mozne miesta, kde by sa vybeh pre psov mohol spravit? V okoli je viac a viac steniatok, tato doba nuti ludi zaobstarat si stvornoheho milacika, prosim, pomozte nam s realizaciou nejakeho vybehu. Bude to viac a viac potrebne. Dakujem vopred za odpoved.

23. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol odoslaný na vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
23. február 2021

Martin Ján

Vážená, normálni ľudia do mesta psov nekupujú. Ak sa niekto cíti psychicky zle a potrebuje psa, nech navštívi lekára alebo sa odsťahuje so psom na samotu, na salaš. Tam pes patrí. Už teraz máme každý roh obšťaný a obsraný. K tomu pridajte neustále štekanie od rána do večera. Vy psíčkari spolu s fajčiarmi znepríjemňujete väčšine rozumne zmýšľajúcim ľudom život. Mesto by malo chov psov obmedziť.
13. marec 2021

Andrea Novotná

Pekný dobrý deň Vám prajem a veľmi pekne ďakujem pani Kristíne za tento podnet a napísanie presne toho, čo má väčšina psích majiteľov na srdci. Pripájam sa k tejto prosbe a žiadam samosprávu o vyhovenie žiadosti. V prípade, že by bolo treba akokoľvek priložiť ruku k dielu, vypratať, miesto pripraviť, čokoľvek, hlásim sa ako dobrovoľník a taktiež dokážem zozbierať viacero pomocných rúk. Vopred veľmi ďakujem našej samospráve, ktorej verím, že nám vyhovie a dopraje tak nutný výbeh pre našich psov.
15. marec 2021

Martin Ján

Andrea Novotná, ak chcete brigádovať, priložte ruku k dielu a v prvom rade v rámci brigády aj s vašimi ďalšími kolegami psíčkarmi, poupratujte zapáchajúce ulice od psích štaniek a výkalov. A v zime nezabudnite prosím na žltý a hnedý sneh.
Tiež verím a ďakujem samospráve, že nám vyhovie a chov psov v meste obmedzí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania