Pionierska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Dobry dem, na Pionierskej ulici pri kniznici nesvieti lampa nad priechodom pre chodcov.

19. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
01. máj 2021

Lucia

Neskutocne dlho trva Siemensu odstranovanie takychto poruch...
24. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania