Pri Vápenickom Potoku-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 18. februára 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dlazba na zastavke je prepadnuta z dovodu vjazdu vozidiel na parkovisko!!! Ako moze byt vjazd na parkovisko cez zastvku MHD! Cela ta stavba je pofiderna s 90% zastavanostou!

26. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme preverili s referátom výstavby, dopravy a územného plánovania miestneho úradu Bratislava - Záhorská Bystrica.

Aktivita, ktorá na tomto mieste je, nie je zo strany miestneho úradu povolená. Preto sme sa na základe Vášho podnetu rozhodli, že v predmetnej veci bude vykonaný štátny stavebný dohľad, na ktorom sa za miestny úrad zúčastní stavebný úrad, špeciálny stavebný úrad a oddelenie výstavby a dopravy. Prizvaný bude vlastník predmetného domu a vlastník pozemku/zastávky. Počas štátneho stavebného dohľadu dôjde k prešetreniu a vyvodia sa dôsledky a riešenie vzniknutej situácie.
Prosíme preto o trpezlivosť, kým budú k dispozícii závery štátneho stavebného dozoru.

Ďakujeme za pochopenie a želáme všetko dobré!

Mgr. Miroslava Ryšková
samostatný referent pre komunikáciu s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania