Námestie slobody-revitalizácia zelenej plochy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý

Kedy zrevitalizuje mesto túto zelenú plochu, ktorú za posledných 10 rokov systematicky zdevastovali vodici. Pôvodne bola plná nízkych krikov. Dokonca tam majitelia kebabu na viezli makadam. Podnet bol viackrát podaný!!!

28. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na jar tohto roku.
V zelenom páse popri ceste prebehne prečistenie krov, výsadba nových krov a stromu.
Podnet považujeme za duplicitný s https://odkazprestarostu.sk/101247

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene
Kedy? jar 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. marec 2021

Odkaz pre starostu

Vážení používatelia,
 
pri tomto podnete bola žiaľ oneskorene odhalená duplicita a daný problém je aktuálne riešený aj pod podnetom ID 101247:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/101247/namestie-slobody-krik-neostrihany

Na základe odpovede od samosprávy bol status tohto podnetu zmenený na “uzavretý“ a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému na vyššie uvedenú adresu podnetu ID 101247.
 
Ďakujeme za pochopenie.
 
S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania